ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ

ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους φοιτητές ότι η εκκαθάριση και η ενταλματοποίηση της δαπάνης των αιτήσεων για την καταβολή του Φοιτητικού Στεγαστικού Επιδόματος (1.000 €), ακαδ. έτους 2015-2016που δεν εκκαθαρίστηκαν από τις Υπηρεσίες Δημοσιονομικού Ελέγχου, θα πραγματοποιηθεί από τις Οικονομικές Υπηρεσίες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Αναφορικά με το Φοιτητικό Στεγαστικό Επίδομα, ακαδ. έτους 2016-2017, σας ενημερώνουμε ότι αναμένουμε οδηγίες από το Υπουργείο Παιδείας, για τη διαδικασία υποβολής των αιτήσεων και τον τρόπο πληρωμής του. Θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.

Ανακοίνωση για την παρουσίαση των Πτυχιακών Εργασιών στην εξεταστική του Ιουνίου 2017

“ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  “

Λαμία 15-06-2017

Ανακοινώνουμε στους φοιτητές του Τμήματος, ότι από την Δευτέρα 26/06/ 2017 μέχρι και την Παρασκευή 07/07/2017 οι φοιτητές που επιθυμούν να παρουσιάσουν την Πτυχιακή Εργασία τους στην εξεταστική του Ιουνίου 2017, θα πρέπει να κάνουν αίτηση στην Γραμματεία του Τμήματος. Την αίτηση μπορούν να την βρίσκουν από το site ή από την Γραμματεία του Τμήματος.

Υπενθυμίζεται ότι οι παρουσιάσεις των πτυχιακών εργασιών θα γίνουν βάσει κανονισμού στο διάστημα από την Δευτέρα 10/07/ 2017 μέχρι και την Παρασκευή 14/07/2017.

Από τη  Γραμματεία του Τμήματος

Ανακοίνωση για την παρουσίαση των Πτυχιακών Εργασιών

“ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  “

Λαμία 15-06-2017